Centrum usług turystycznych Voyager pn - pt 9.00-16:30 784 571 515

O nas

Witamy na stronie Centrum Usług Turystycznych Voyager 

Zapraszamy do skorzystania z wielu wycieczek, które pozwolą poznać walory geograficzne i przyrodnicze jak również historie i kulturę  odwiedzanych regionów.
Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych. 

Nasz cel to rozwój dzieci i młodzieży przez turystykę edukacyjną Chcemy wspierać wychowawcza i dydaktyczną funkcję szkoły. Proponujemy zorganizowane formy wypoczynku dzieci i młodzieży, krajoznawstwo, kulturoznawstwo, dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe oraz promocja zachowań prozdrowotnych. Rozbudzenie ciekawości i kreatywności w zakresie bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Cut Voyager przygotowało dla Państwa szeroką ofertę wyjazdów: wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych, pielgrzymek.
Chcemy zaznaczyć, że program wycieczek zamieszczony w opisach poszczególnych propozycji może być modyfikowany w zależności od potrzeb grupy.

Zapewniamy:

  • autokar klasy turystycznej, obsługę pilotażową – przewodnicką, bilety wstępu do odwiedzanych obiektów ,opłaty parkingowe, itp. W przypadku wycieczek zagranicznych ubezpieczenie NW i KL za granicą. 
  • Centrum Usług turystycznych voyager posiada koncesję i Certyfikat Ubezpieczeń wymagane dla biur turystycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i obsłudze wycieczek co gwarantuje wysoki poziom organizowanych imprez oraz właściwą obsługę klientów.

 

Nasza dewizą jest „Podróżuj z uśmiechem”

biuro@wycieczki-voyager.pl
784 571 515