Centrum usług turystycznych Voyager pn - pt 9.00-16:30 784 571 515

Sandomierz

Ilość dni: 2
wycieczka objazdowa
autokar
Więcej informacji o tej wycieczce? Sprawdź
320,00 zł / os. przy 45 uczestnikach
Zarezerwuj miejsce

Sandomierz - jedno z najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski. Ślady pierwszej obecności człowieka na tym obszarze pochodzą z młodszej epoki kamiennej - neolitu (5200-1700 p.n.e.). Miasto usytuowane jest na lessowych wzgórzach. Zachowało się tu ponad 120 zabytków architektury z różnych epok. Do najwyższej klasy zaliczane są średniowieczny układ urbanistyczny miasta oraz jeden z najstarszych obiektów ceglanych na terenie Polski - kościół św. JakubaSandomierz- jedno z najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski. Ślady pierwszej obecności człowieka na tym obszarze pochodzą z młodszej epoki kamiennej - neolitu (5200-1700 p.n.e.). Miasto usytuowane jest na lessowych wzgórzach. Zachowało się tu ponad 120 zabytków architektury z różnych epok. Do najwyższej klasy zaliczane są średniowieczny układ urbanistyczny miasta oraz jeden z najstarszych obiektów ceglanych na terenie Polski - kościół św. Jakuba.

W programie:

  • Zwiedzanie Sandomierza- spacer po Rynku, Brama Opatowska -punkt widokowy, spacer wąwozem Królowej Jadwigi, rejs statkiem po Wiśle.
  • Kurozwęki – zwiedzanie pałacu trasy „Lochy pełne tajemnic”, Safari bizon – wycieczka wozem westernowym do zagrody z bizonami.
  • Ujazd- zwiedzanie ruin zamku Krzysztopór.

Przejazd autokarem, ubezpieczenie, bilety wstępu według programu, opieka pilota, przewodnika.

biuro@wycieczki-voyager.pl
784 571 515