Centrum usług turystycznych Voyager pn - pt 9.00-16:30 784 571 515

Wycieczka Zakopane - Słowacja

20.08.2021
wycieczka objazdowa
Autokar/bus
Więcej informacji o tej wycieczce? Sprawdź
840,00 zł / os. przy 30 uczestnikach
Zarezerwuj miejsce

Dzień I 
Wyjazd z umówionego miejsca, przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie obiadokolacja. Wieczorny spacer po Kroplówkach.

Dzień II
Śniadanie, całodzienna wycieczka na Słowacje  do  stolicy Tatr, Popradu.
Przejazd przez Słowację po drodze zwiedzanie najpiękniejszego zamku na  Spiszu wpisanego na listę światowego dziedzictwa kulturowego „UNESCO”
– „Spiskiego Hradu”.
– Levoczy: Kościół św. Jakuba z 1330r. z 12 gotyckimi i renesansowymi ołtarzami ( w tym największy na świecie gotycki ołtarz Św. Jakuba wykonany przez Mistrza Pawła w 1508r. ) spacer po mieście , przepiękny Rynek z XV. Przyjazd do Popradu, spacer po mieście, przejazd do Aqua Parku Poprad. pobyt i kąpiel w basenach termalnych.
Powrót do Zakopanego obiadokolacja, nocleg.

Lub

Wyjazd z Zakopanego, przejazd do Ździaru, spacer szlakiem w głąb  Doliny Bachledowej (ok. 45 min) prowadzący do wejścia na "chodnik", piesze przeście trasą wśród koron drzew, zawieszoną 24 metry nad ziemią,  w stronę wieży widokowej, panorama na Tatry Bielskie i Pieniny; nastepnie przejazd do Szczyrbskiego Jeziora - najwyżej położonej miejscowości turystycznej w Tatrach leżącej nad drugim co do wielkości słowackim tatrzańskim jeziorem, a jednocześnie u podnóża wierzchołków Tatr Wysokich, możliwy spacer wokół jeziorka, czas wolny (ok. 1-1,5 godz.), powrót do Zakopanego. Obiadokolacja nocleg.

Dzień III
Śniadanie, wyjazd do Sromowców Kątów stamtąd udamy się w ponad dwugodzinną przeprawę drewnianymi 12 osobowymi tratwami rwącym nurtem Dunajca. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Kątach, a kończy w Szczawnicy, gdzie przewidujemy ok. godzinną przerwę na obiad. Przejazd do Bukowiny Pobyt w największym w Polsce kompleksie basenów geotermalnych, zlokalizowanym na wysokości 1000 metrów n.p.m. przejazd do Zakopanego obiadokolacja nocleg.

Dzień IV
Śniadanie, wykwaterowanie, Spacer po Krupówkach, Wyjazd i zjazd kolejką na Kasprowy Wierch. W godzinach popołudniowych wyjazd z Zakopanego w drogę powrotna.

Przejazd autokarem, ubezpieczenie bilety wstępu według programu opieka pilota, przewodnika, 3x nocleg, 3x śniadanie, 3x obiadokolacje.

biuro@wycieczki-voyager.pl
784 571 515